Nauji nariai: gaukite pirmąsias 7 IKANDU mokymo dienas nemokamai! Atraskite nuolaidą dabar!
Visos kategorijos
Kibernetinio saugumo mokymai
Reading Time: < 1 minute

Maloniai kviečiame, Arūnas Girdziušas ir IKANDU, VšĮ bei Network Gate vardu, Jus dalyvauti IKANDU, VšĮ ir Network Gate organizuojamuose kibernetinio saugumo mokymuose, kurie vyks 2024 birželio 19-21 dienomis nuo 9 val. Vilniuje, Akademijos g. 4 4/420.

Mokymų trukmė: 12 akademinių valandų.

Apie mokymus: mokymai skirti mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) darbuotojams, norintiems įgyti arba tobulinti žinias kibernetinio saugumo srityje. Mokymai nėra skirti pažengusiems IT specialistams. Mokymai buvo skirti didelėms įmonėms, šiai dienai apmokyta daugiau kaip 4000 darbuotojų, vadovų Lietuvių, Anglų, Rusų kalbomis, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Pagal visų vertinimus mokymai siekia NPS 85 balus.

Programa: 

  • 1. Įvadas – teorinė dalis;
  • 2. Kibernetinės grėsmės: grėsmių statistika, incidentų tipai ir apsisaugojimo priemonės;
  • 3. Teisinė aplinka: LR Baudžiamasis kodeksas, įpareigojimai įmonėms, darbuotojų pareigos ir atsakomybė;
  • 4. Atvejo analizė Praktinės dirbtuvės Žinių patikrinimas; Sertifikatų išdavimas.

Apie projektą: Network Gate ir IKANDU, VšĮ iniciatyva skirta suteikti MVĮ vadovams, darbuotojams ir darbo ieškantiems asmenims aukšto lygio mokymus skaitmeninių technologijų srityje bei sumažinti skaitmeninę atskirtį. Projektas siekia padidinti vadovų bei specialistų, gebančių kurti ir valdyti skaitmeninius sprendimus, skaičių, stiprinti MVĮ ir aukštojo mokslo institucijų bendradarbiavimą bei padėti ES iki 2030 metų pasiekti skaitmeninės transformacijos tikslus.

ikandu ir network gate
ikandu ir network gate

Užsisakant naujienlaiškį, sutinkama su konfidencialumo sąlygomis, įsipareigojama gauti tik kokybišką ir aktualią informaciją bei galimą prenumeratos atsisakymą.

lt_LT
×