Nauji nariai: gaukite pirmąsias 7 IKANDU mokymo dienas nemokamai! Atraskite nuolaidą dabar!
Visos kategorijos
Reading Time: < 1 minute

Tarptautinis tradicijos

IKANDU - Šiuolaikinis ugdymas kitaip

Profesionalus požiūris

Viena registracija - pilnas aptarnavimas.

IKANDU NUOTOLINIS MOKYMAS

Siekdama padėti lietuviams užsienyje palaikyti ryšį su lietuviška švietimo sistema bei palengvinti mokinių integraciją, kai jie sugrįžta mokytis iš užsienio į lietuviškas mokyklas, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija išduoda leidimus vykdyti nuotolinį mokymą. Arba COVID-19 pandėmijos atveju, kaip ir mokymasi nuotoliniu būdų lietuvos miesteliams ir kaimo regionams. T.y. mokiniai, gyvenantys užsienyje, gali mokytis Lietuvoje nuotoliniu būdu. 

Lituanistinis švietimas užsienyje taip pat vykdomas formaliose (gaunančiose dalinį finansavimą iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos) bei neformaliose (privačiose) lietuvių mokyklėlėse. Daugiau informacijos čia.

Pasaulio lietuvių mokykla

Pasaulio lietuvių mokykla siūlo mokamas nuotolines grupines ir privačias ankstyvojo ugdymo, lietuvių kalbos, istorijos, programavimo, muzikos/teatro bei anglų kalbos pamokas vaikams ir lietuvių kalbos pamokas suaugusiems. Visi mokyklos mokytojai kalba anglų kalba, todėl pamokos yra tinkamos net ir tiems, kurie visai nekalba lietuvių kalba. Taip pat pamokos gali būti vedamos ispanų ir vokiečių kalbomis. 

Nuotolinis mokymas vykdomas dvejopai: 

  1. Pagal bendrąsias Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ugdymo programas, kai asmuo mokosi visų mokomųjų dalykų, o pabaigęs bendrojo ugdymo programą gauna atitinkamą dokumentą: pradinio, pagrindinio ugdymo baigimo pažymėjimą ar brandos atestatą (pabaigusiems tik dalį programos išduodama pažyma apie atitinkamos programos dalies baigimą).
  2. Mokomasi „lituanistinio paketo“: pasirenkami tik lietuvių kalbos, literatūros, istorijos, geografijos kursai (išduodama pažyma apie šio kurso baigimą).

Nuotolinis mokymas vykdomas Microsoft Teams programa, naudojantis e-pamokomis, vaizdo įrašais ir kt. Į ugdymo įstaigą reikia atvykti tik dvyliktos klasės brandos egzaminams ir kai kuriais atvejais – dešimtos klasės žinių patikrinimui.

Kodėl rinktis mus

Esame paruošia geriausius mokymus pagal jūsų veiklą

Pasiekite savo tikslus kartu su IKANDU

Mūsų remėjai:

IKANDU Startup verslo paslaugos

Mūsų pasiekimai

Besimokančių
0 +
Viso kursų
0 +
Kalbomis
0 +
Sėkmingų studijų ir kursų
0 %

Nauja

BoL, UK, EU

Startup verslo politikos ir procedūros

1500 €

50 % nuolaida

Startup pradinis verslo proceso ir procedūrų pakėtas

lt_LT
×