Nauji nariai: gaukite pirmąsias 7 IKANDU mokymo dienas nemokamai! Atraskite nuolaidą dabar!
Visos kategorijos
Kibernetinis saugumas smulkiam verslui – Red Team saugumo spragos

“Red Team”, kaip ir bet kuria kita komanda, gali padaryti įvairių klaidų savo veikloje. Štai keletas pagrindinių klaidų, kurias gali padaryti “Red Team”:

 1. Netinkama tyrimo ir planavimo trukmė: Nepakankamas tyrimas ir planavimas gali lemti nepakankamą įsitraukimą į organizacijos sistemas ar net neigiamą poveikį verslo veiklai.
 2. Nepakankama bendradarbiavimas: Neefektyvus bendradarbiavimas su mėlyna komanda ar kitais organizacijos departamentais gali pakenkti testavimo rezultatams ir organizacijos saugumui.
 3. Netikslūs tikslai: Neaiškūs ar netinkamai nustatyti testavimo tikslai gali lemti neefektyvų darbą ir neapčiuopiamus rezultatus.
 4. Nepakankamas pasirengimas incidentų valdymui: Nepakankamas pasirengimas reaguoti į nenumatytas situacijas ar reakcijos nepakankamumas gali pakenkti organizacijos saugumui ir patirti neigiamų padarinių.
 5. Netikslūs ataskaitų ir rekomendacijų teikimas: Nesudėtingų ar neaiškių ataskaitų ir rekomendacijų teikimas gali trukdyti organizacijai įgyvendinti tinkamus saugumo gerinimo priemones.
 6. Nepakankama informavimo apie testavimą: Nesąžiningas testavimo procesų ir rezultatų atskleidimas organizacijos viduje gali sukelti nepasitikėjimą ir neigiamą reakciją.
 7. Nesugebėjimas mokytis iš klaidų: Nepakankamas mokymasis iš klaidų ir nepakankamas testavimo proceso tobulinimas gali neleisti organizacijai tobulėti ir stiprinti savo saugumo mechanizmus.
 8. Netinkama etiketė ir elgesys: Nesilaikant etiketės taisyklių ir gerų darbo praktikų, red team gali sukelti nepageidaujamą įspūdį organizacijoje ir tarp bendradarbiavimo partnerių.

Šios klaidos gali turėti įvairių pasekmių organizacijai, todėl svarbu, kad red team veiktų atsakingai ir profesionaliai.

Mokymo tikslai gali skirtis priklausomai nuo mokymo programos pobūdžio, dalyko ir auditorijos. Tačiau štai keletas bendrų mokymo tikslų kuriuos mes siekiame pateikti:

 1. Įgūdžių plėtra: Suteikti dalyviams naujų įgūdžių arba tobulinti esamus, kad jie galėtų efektyviau atlikti savo darbą arba veikti geriau savo gyvenime.
 2. Žinių gilinimas: Paskatinti dalyvius gilesniam supratimui apie tam tikrą temą ar sritį, kad jie galėtų taikyti šias žinias praktikoje.
 3. Sąmoningumo kėlimas: Paskatinti dalyvius tapti sąmoningais tam tikru klausimu arba problema, kad jie galėtų priimti informuotus sprendimus ir veikti atsakingai.
 4. Kompetencijų gerinimas: Stiprinti dalyvių gebėjimus ir kompetencijas, kurios yra svarbios jų profesiniam ar asmeniniam tobulėjimui.
 5. Savivertės didinimas: Palaikyti dalyvių pasitikėjimą savimi ir savo galimybėmis, kad jie būtų pasirengę įveikti iššūkius ir siekti savo tikslų.
 6. Kultūrinis ir įvairių požiūrių supratimas: Skatinti tarpkultūrinį supratimą ir įvairių požiūrių toleranciją, kad dalyviai galėtų sąveikauti su skirtingų kultūrų ir požiūrių žmonėmis.
 7. Poreikio atitikimas: Užtikrinti, kad mokymas atitiktų dalyvių poreikius ir tikslus, suteikiant jiems naudingą informaciją ir įgūdžius.

Šie tikslai gali būti pritaikyti įvairiems mokymo kontekstams, įskaitant profesinį mokymą, švietimą, asmeninį tobulėjimą ir kitus. Svarbu nustatyti aiškius ir konkrečius tikslus, kad mokymas būtų efektyvus ir naudingas dalyviams.

ikandu ir network gate
ikandu ir network gate

Užsisakant naujienlaiškį, sutinkama su konfidencialumo sąlygomis, įsipareigojama gauti tik kokybišką ir aktualią informaciją bei galimą prenumeratos atsisakymą.

Garsiakalbis

Dalyvių Sąrašas

Ne dalyvis rasti
 • Date : 2024-04-05
 • Time : 18:00 - 20:00 (UTC+3)
 • Reg. Deadline : 2024-04-04 12:00
 • Venue : Akademijos g. 4 4/420, Vilnius

Related Events

Kibernetinio saugumo mokymai
Mokymai
Akademijos g. 4 4/420, Vilnius, Lietuva

Kibernetiniai nusikaltimai, kibernetinės grėsmės ir kibernetinis saugumas.

Mokymai skirti mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) darbuotojams,

Edukacija Internetiniai seminarai
Akademijos g. 4 4/420, Vilnius, Lietuva, LT-08412

Mokslo metų pradžia

Mokslų pradžia - diskusijos apie ateinančių metų mokslą,

lt_LT
×