Nauji nariai: gaukite pirmąsias 7 IKANDU mokymo dienas nemokamai! Atraskite nuolaidą dabar!
Visos kategorijos
Reading Time: 7 minutes

Daugiau kaip 10 studentų
mokosi nemokamai.

IKANDU Pažangus studenti

Visi pažangus studentai kurių vidurkis didesnis negu 90% mokosi nemokamai

Kiekvieną semestrą geriausiai besikomantis nemoka už mokslus

Apsvarstykite su savo šeima tai pradine linija savo kelionėje ieškant geriausios privačios mokyklos savo šeimai. Būsime sąžiningi, paraiškos dėl priėmimo procesas yra maratonas, o ne sprintas, bet mes esame čia, kad padėtume jums padėti kiekviename žingsnyje. Pradėkite peržiūrėdami toliau pateiktą laiko juostą ir nepamirškite prisiregistruoti nemokama paslauga, kad laiku gautumėte patarimų ir priminimų per visą paraiškos teikimo procesą.

IKANDU akademijos priėmimo supratimas

Ikandu paraiškų teikimo procesas

Mokyniams, studentams norinties mokytis, studijuoji IKANDU akademijoje stojimų procesas.

No Data Found

IKANDU, VšĮ Priėmimo laikas

Laikas keistis

Žemiau pateiktas tvarkaraštis rodo tipinį priėmimo į IKANDU, VšĮ privačią tarptautinę akademiją su fiksuotais prašymų pateikimo terminu ciklais, kurie prasideda likus metams iki stojantiesiems į mokslo metus. Atminkite, kad terminai ir reikalavimai įvairiose akademijose nesiskiria, o COVID-19 pakeitus registravimo privačiose akademijose aplinką, vis daugiau mūsų akademijų organizuoja nuolatinį priėmimą.

Atradymai Rugpjūčio – Spalio mėn.

Pradėkite bet kada, o būkite pasiruošę iki Rugpjūčio–Spalio mėn.

Galite bet kada tyrinėti privačias mokyklas, iki rudens pradžios norėsite susiaurinti savo sąrašą. Naudokite mūsų privačių mokyklų ieškiklį, kad ieškotumėte geriausių mokyklų pagal savo geografinius, klasės, lyties ir programos kriterijus. Tada sužinokite daugiau apie jus dominančias mokyklas apsilankę jų svetainėse, stebėdami jų socialines paskyras ir kalbėdami su kitais tėvais sužinokite kaip jie dirba.

Atlikus išsamų tyrimą, gali būti, kad geriausios mokyklos jūsų šeimai vis tiek nerandate. Prisijungę prie mūsų nemokamos paslaugos jus galėtumėte susisiekti su geriausiomis tinkančiomis mokyklomis, išgirsite iš mokyklų, kurios mano, kad jų pasiūlymai yra tinkami atsižvelgiant į jūsų iš anksto nustatytas nuostatas. Tai puikus būdas sužinoti daugiau apie savo galimybes be papildomo kojos darbo.

Kaip galima greičiau Pasiteirauti

Anketos užpildymas akademijos svetainėje arba per IKANDU administraciją yra greitas ir paprastas būdas pranešti, kad jūsų šeima domisi ugdymo eiga ir prašymu, kad norėtų sužinoti daugiau apie ugdymą. Užklausos formos dažnai yra neprivalomos, tačiau rekomenduojame atlikti šį veiksmą iš karto, kai tik pasiruošite pokalbiui dėl priėmimo. Kodėl? Kadangi kuo anksčiau susisieksite su akademija, tuo daugiau laiko turėsite užmegzti ryšius su jos priėmimo komanda, suteikdami jums pranašumą prieš šeimas, kurios į šį procesą patenka vėliau.

Interviu, atvirų durų dienos ir ekskursijos Spalio – Gruodžio mėn.

Įprastomis aplinkybėmis apsilankymai akademijoje yra puiki galimybė dalyvauti atvirų durų dienoje, vesti stojimo pokalbius, lankyti pamokas ir pasikalbėti su akademijos administratoriais, mokytojais, treneriais, mokiniais, studentais, lektoriais ir net esamais tėvais. Dėl COVID-19 akademija perėjo prie internetinių interviu ir atvirų durų renginių. Nors patirtis kitokia, lankymas atvirų durų dienoje vis dar yra svarbi pažinimo su akademijos dalis. Lankomumas taip pat siunčia stiprų signalą apie jūsų šeimos susidomėjimą akademija, ir tai kažką reiškia, kai ateina laikas akademijos priėmimo komitetui priimti sunkius sprendimus.

Prašymo forma Spalis – Lapkritis mėn.

Akademijos priėmimo paraiškos yra daugiapakopiai procesai, prasidedantys internetine forma, kad būtų galima surinkti reikiamą informaciją iš jūsų šeimos kartu su studento - mokinio rašiniu. Užpildę šią formą paprastai suteikiama prieiga prie akademijos internetinio priėmimo portalo, kuriame sužinosite daugiau apie paraiškos teikimo reikalavimus ir terminus.

Jei jūsų šeima kreipiasi į kelias mokyklas, kiekvienoje iš jų užpildyti unikalias paraiškas užtrunka daug laiko. Tai palengviname naudodami standartinę paraišką internetu (SAO) – pagrindinę bendros akademijos paraiškos formą studentams, įstojantiems į ikimokyklinį darželį baigę studijas. Užpildykite SAO vieną kartą ir galėsite pateikti ją mūsų akademijai.

Nuorašai ir mokytojų rekomendacijos Spalio – Gruodžio mėn.

Prieš kreipdamiesi į mūsų akademijos registratorių ar administracinę įstaigą, paprašykite nuorašų iš savo mokyklos, sveikatos įstaigos, patikrinkite, ar mokykla pateikė visą reikiamą informaciją. Svarbiausia žinoti: reikalavimai įvairiose mokyklose ir skirtingose klasėse skiriasi, todėl įsitikinkite, kad juos teisingai suderintos su mūsų akademijos reikalavimais ir formomis.

Akademijos reikalavimai yra pagrįsti klasės, į kurią pretenduojate, lygiu, ir paprastai prašome tėvų pareiškimo iš bendros mokyklos direktoriaus, patarėjo ar mokytojo rekomendacijos.

Daugumoje vidurinių ir aukštesnių mokyklų priėmimo reikalavimų reikalaujama, kad jūsų mokinio dailės, lietuvių, psichologo, anglų kalbos ir matematikos mokytojai pateiktų mokytojų rekomendacijas, taip pat asmeninių ir specialių interesų rekomendacijų. 

Turėkite omenyje, kad mokytojai ir mokyklų pareigūnai turi užimtą tvarkaraštį ir greičiausiai sulaukia kelių mokinių rekomendacijų ir nuorašų užklausų. Geriausia prašymus pateikti anksti, kad būtų pakankamai laiko nuodugniam ir apgalvotam vertinimui, bet ne taip anksti, kad mokytojai nespėtų susipažinti su jūsų vaiku. Remiantis įprastais žymėjimo laikotarpiais, lapkričio pradžia ar vidurys yra geriausias laikas pateikti užklausas.

Testavimas ir vertinimai Spalio – Sausio mėn.

Mokiniai, besikreipiantys į trečias ir aukštesnes klases, ypač į pradinę ir vidurinę mokyklą arba gimaziją, dažniausiai prašomi laikyti standartizuotą testą, pvz., mūsų IKANDU. IKANDU testas reiškia pradinės, vidurinės mokyklos, gimnazijos priėmimo testą, kuris apima meninius, žodinius, matematikos ir skaitymo įgūdžius. Auksinis standartizuotų priėmimo testų standartas nuo 1957 m. yra prieinamas kaip kompiuterinis testas, kurį studentai, moksleiviai gali laikyti namuose arba IKANDU testų centre, taip pat popierinė versija.

Žemesnių pradinių klasių mokiniai paprastai atlieka akademinį įvertinimą su akademijos pareigūnais, o ne standartizuotą testą. Tarptautiniams studentams taip pat gali tekti laikyti IKANDU (lietuvių kalbos kaip užsienio kalbos testą), IELTS (tarptautinę anglų kalbos testavimo sistemą) arba Duolingo anglų, ar kitos kalbos testą.

Geriausia praktikuotis ir naudoti IKANDU testus ankstivoje paraiškų teikimo procese, todėl lieka laiko antram bandymui. Daugelis moksleivių - studentų jį vartoja vieną kartą pavasarį ir vėl rudenį. Akademijos mokiniai, studentai, pakartotinai įskaitę IKANDU, kiekvienoje ugdymo eigoje pagerina savo žinių genėjimą 9–10 taškais, o vyresniųjų klasių mokiniai gauna 12–14 taškų, studentai - 18-22 taškais.

Žinoma, vien standartizuoti testų rezultatai nėra pilnas jūsų vaiko potencialo matas. Dėl šios priežasties mes taip pat siūlome Personalinį vaiko vertinimą – visapusišką jūsų vaiko pageidavimų, požiūrių ir įsitikinimų matą, kad padėtų priėmimo administracija sužinoti, kas yra jūsų vaikas, kaip kalbą, mąsto, ką žino ir kokia motyvacija mokytis.

Paraiškos paskutinis pristatymo laikas Sausio mėn.

Paraiškų pateikimo terminai įvairiose mokyklose skiriasi, tačiau dažniausiai pasitaiko sausio vidurys. Atminkite, kad jūs privalote laiku pateikti visus dokumentus, nuorašus ir rekomendacijas. Rekomenduojame kalendoriuje ir šaldytuve paskelbti kiekvienos mokyklos, į kurią kreipiatės, galutinio termino datą, kad nepamirštumėte.

Paraiškos finansinei pagalbai gauti Spalio – Sausio mėn.

Pagalba už mokslą privačiose mokyklose yra dviejų formų – finansinė pagalba ir pagalba už nuopelnus. Finansinė pagalba skiriama atsižvelgiant į kiekvienos šeimos finansinius poreikius ir turimą akademijos finansavimą. Pagalba už nuopelnus nėra pagrįsta finansiniais poreikiais ir skiriama kaip akademinės ar bendruomenės stipendijos.

Daugelis mokyklų pradeda priimti finansinės paramos prašymus kitiems mokslo metams nuo spalio 1 d. Finansinės pagalbos komitetai peržiūri kiekvienos besikreipiančios šeimos pajamas, išlaidas ir skolą, kad įvertintų poreikį, todėl reikia pateikti finansines ataskaitas ir dokumentus, pvz., W2 arba užsienio mokesčių deklaracijas tarptautiniams mokesčiams. pareiškėjai.

Finansinės pagalbos paraiškų pateikimo terminai skiriasi įvairiose mokyklose, o kai kurios dotacijos skiriamos nuolat, tačiau dažniausiai paraiškų pateikimo terminai yra nuo gruodžio 15 d. iki sausio 31 d. Priėmimo ir finansinės paramos paraiškų pateikimo terminai dažnai skiriasi, be to, dauguma mokyklų, akademijų turi atskiras finansines priemones. Pagalbos terminai naujiems ir grįžtantiems studentams, todėl įsitikinkite, kad siekiate ir norudote tinkamas datas.

Sprendimai dėl finansinės pagalbos nepriklauso nuo sprendimų dėl priėmimo, tačiau jie paskelbiami panašiu terminu, siekiant užtikrinti, kad besikreipiančios šeimos turėtų informacijos, reikalingos priimant sprendimus dėl priėmimo.

Taip pat vaikai gali irgi kreiptis dėl finansinės paramos kartu su socialiniais darbuotojais ir kitomis institucijomis, jeigu šeimoje yra konflikinių situacijų. Sprendimai dėl finansinės pagalbos yra sprendžiami atskirai nuo visų kitų  ir konsultuojamasi su vietinės bendruomenės nariais.

Sprendimai dėl registracijos Vasario – Balandžio mėn.

IKANDU akademijoje galioja atsisakymas, kad kiekviena mokykla, akademija yra skirtinga. Dauguma privačių mokyklų ar akademijų siunčia sprendimus dėl priėmimo kovo mėnesį, tačiau kai kurie pranešimai gaunami jau vasario pabaigoje, o datos mokykloje, akademijoje kartais skiriasi priklausomai nuo klasių lygio ar nuolatinio priėmimo. Taip pat laikas, per kurį jūsų šeima turi priimti galutinį sprendimą ir pateikti priėmimo sutartį, svyruoja nuo dviejų savaičių iki mėnesio.

Peržiūros dienos yra pagrindinis jūsų galutinio sprendimo šaltinis. Išnaudokite šią galimybę susipažinti su mokykla, akademija ir užduoti klausimus. Žinoma, dėl COVID-19 apidėjimos jeigu yra paskalbta. Dauguma privačių mokyklų, akademijų, kaip ir mes prisitaiko, siūlydamos atvirų durų dienas internetu ir galimybę kandidatams vieną dieną lankyti mokyklą virtualiai.

Mūsų pasiekimai

Šiuo metu

Ugdymo programos
0 +
Kursų
0 +
Kalbomis
0 +
Sėkmingai studijuoja
0 %

Atsiliepimai

Moksleivių bendruomenės atsiliepimai

IKANDU išsilavinimas turi viską, ko man reikia. Pradėjau ugdymasi pirkimo kainą vos per 48 valandas! Be IKANDU išsilavinimo jau reikėtu skinti braškes.

Margarita Čepliekė Vilnius

It’s so simple, yet the rewards wonderful. I am a novice in programming, but thanks to IKANDU, no more.”

Yunus Seyhan Dede Turkey

We're loving it. It's the perfect solution for our business. The best on the net!

Jessica Hische Vietnam

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės žmonių, kurie investavo į savo ateitį ir
pradėjo mokytis internetu IKANDU mokymosi metodų. Sužinokite daugiau.

Mūsų partneriai:

lt_LT
×