Nauji nariai: gaukite pirmąsias 7 IKANDU mokymo dienas nemokamai! Atraskite nuolaidą dabar!
Visos kategorijos
Reading Time: 2 minutes

Tėvų dalyvavimas

“Mes žinome, kad tėvai yra savo vaiko pasaulio centras, todėl skatiname savo tėvus aktyviai dalyvauti savo vaiko mokymosi kelionėje tiek klasėje, tiek už jos ribų.”

Ar kada nors matėte, kaip vaiko veidas užsidega, kai jo tėvai eina į savo grupę ar klasę? Tai stebuklinga akimirka. Vaikai labai džiaugiasi galėdami pasidalinti tuo, ką išmoko, su savo tėvais. Mes žinome, kad tėvai yra savo vaiko pasaulio centras, todėl skatiname savo tėvus aktyviai dalyvauti savo vaiko mokymosi kelionėje tiek klasėje, tiek už jos ribų.

Svarbiausi ir įtakingiausi žmonės

Tėvai išlieka svarbiausiais ir įtakingiausiais žmonėmis savo vaikų gyvenime, todėl skatiname juos aktyviai dalyvauti savo vaiko mokymosi kelionėje tiek klasėje, tiek už jos ribų.

Kai į mokyklą priimamas naujas mokinys, sveikiname ir visą šeimą. Yra daug būdų, kaip mes bendraujame su šeimomis, kad įsitikintume, jog visi su mūsų bendruomene jaučiasi kaip namie.

paskaitos mokymai
paskaitos mokymai 2

Renginiai ir tėvystės seminarai

IKANDU renginiai ir seminarai yra puikus būdas toliau įsitraukti į savo vaiko ugdymą, tuo pačiu metu susipažįstant su kitais bendruomenės nariais. Socialiniai renginiai padeda tėvams susipažinti vienas su kitu ir pradėti tai, kas dažnai tampa visą gyvenimą trunkančia draugyste.

Tėvai kviečiami į miestelį dalyvauti įvairiuose bendruomenės kūrimo renginiuose ištisus metus, įskaitant Motinos dieną, Tėvo dieną, Senelių dieną, Žaidimų dienas ir Vasaros atostogas. Tėvai ištisus metus gali dalyvauti įvairiuose į mokynius ar studentus orientuotuose renginiuose ir veiklose, įskaitant meno ir teatro pasirodymus bei muzikinius pasirodymus.

Tėvų seminarai yra dar viena priemonė tėvams įsitraukti į savo vaiko mokymosi kelionę. Šiuos kas du mėnesius vykstančius seminarus rengia paties IKANDU akademija ir jie apima platų populiarių tėvystės temų spektrą. Ankstesniuose seminaruose buvo nagrinėjamos tokios temos kaip pasitikinčio vaiko auginimas, kaip įtraukti vaiką į skaitymą, kaip išsiugdyti meilę menui, technologijoms, ar net matematikai jauname amžiuje ir saugumas internete.

Savanorystė IKANDU

IKANDU tėvų asociacija kviečia visus tėvus prisijungti prie jos pastangų, kad mūsų vaikų patirtis IKANDU būtų kuo naudingesnė ir turtingesnė. Savanoriaudami tėvai gali tapti efektyvesniais savo vaiko ugdymo partneriais, planuoti ir įgyvendinti bendruomenės kūrimo veiklas bei kurti sau palaikantį tinklą.

Štai keletas būdų, kaip mūsų tėvai nusprendžia įsitraukti:

  • Planuokite bendruomenės renginius
  • Suplanuokite arba padėkite chaperono išvykoms
  • Koordinuokite seminarus ar kviestinius pranešėjus
  • Pagalba vykdant bibliotekų veiklą ir iniciatyvas
  • Palaikykite mokymąsi klasėje

Mūsų įvairialypė bendruomenė buvo įkvėpimo šaltinis daugeliui tėvų. Kai kurie pasirinko veikti kaip naujų šeimų priimančios šeimos, o kiti randa būdų, kaip pasidalinti savo kultūrine patirtimi su mokiniais savo klasėse. Tėvų dalyvavimas bet kokia forma yra neįkainojamas, nes padeda dar labiau praturtinti mūsų mokinių mokymosi patirtį.

Savanorystė IKANDU
lt_LT
×