Nauji nariai: gaukite pirmąsias 7 IKANDU mokymo dienas nemokamai! Atraskite nuolaidą dabar!
Visos kategorijos

Trumpas kurso aprašymas: Toliau plėtojate savo grafinio dizaino ir maketavimo įgūdžius, siekiant kurti profesionalius, įspūdingus dizaino projektus.

Ilgas kurso aprašymas: Šis kursas yra skirtas tiems, kurie jau turi pagrindinius grafinio dizaino ir maketavimo įgūdžius ir nori tobulėti šioje srityje. Per šį kursą dalyviai išmoks pažangesnių dizaino technikų, sprendžiant iššūkius ir kurdami profesionalius dizaino projektus. Aptarsime teminius skyrelius apie kūrybinį procesą, spalvų teoriją, tipografiją, brėžinių kūrimą, interaktyvumo principus ir kitus pažangius dizaino aspektus. Be to, bus skiriamas dėmesys profesiniam įsitraukimui, klientų aptarnavimui ir dizaino projektų valdymui.

Programa:

  1. Kūrybinis procesas ir dizaino strategijos
  2. Spalvų teorija ir efektyvus spalvų naudojimas dizaine
  3. Tipografija ir teksto dizainas
  4. Brėžinių ir iliustracijų kūrimas
  5. Interaktyvių dizaino principų taikymas
  6. Profesinis įsitraukimas, klientų aptarnavimas ir projektų valdymas dizaino srityje

Lygis: Kursas yra skirtas pažengusiems grafinio dizaino specialistams, kurie jau turi patirties šioje srityje ir siekia tobulėti bei plėtoti savo įgūdžius. Tai puiki galimybė tiems, kurie siekia kurti profesionalius ir įspūdingus dizaino projektus bei siekia pasiekti aukštą lygį grafinio dizaino srityje.

Užsisakant naujienlaiškį, sutinkama su konfidencialumo sąlygomis, įsipareigojama gauti tik kokybišką ir aktualią informaciją bei galimą prenumeratos atsisakymą.

lt_LT
×