Prekių pristatymo politika

Jūsų įsigytas prekes iš „IKANDU“, VšĮ bus pristatytos įgaliotų LP EXPRESS, OMNIVA, DPD, Lietuvos pašto kurjeriais pristatys iki pat durų visoje Lietuvos teritorijoje. Kai prekės bus paruoštos išsiuntimui, Jūs gausite elektroninį pranešimą arba SMS. Prekės pristatomos per 2-5 darbo dienų dienas, priklausomai nuo sezono ir pristatymo adreso. Šventiniu laikotarpiu prekių pristatymas gali užtrukti iki 10 dienų.

Prieš pristatydamas prekes kurjeris susisieks Jūsų nurodytu telefono numeriu ir suderins siuntos pristatymo laiką. Jei nepavyksta susisiekti, kurjeris pristato prekę nurodytu adresu, o nepavykus įteikti siuntos, pašto dėžutėje palieka pranešimą, kuriame nurodo neįteiktos siuntos saugojimo adresą ir/arba telefono numerį, kuriuo paskambinęs siuntos gavėjas gali gauti informacijos apie saugomos siuntos atsiėmimo sąlygas. Neįteikta siunta saugojama LP EXPRESS, OMNIVA, DPD, Lietuvos paštas nurodytoje vietoje arba sutikus gavėjui persiunčiama į pasirinktą pašto skyrių ar LP EXPRESS, OMNIVA, DPD, Lietuvos paštas paštomatą.

Pristatymo kaina ir laikas priklauso nuo pasirinkto varianto:

  • Standartinis pristatymas: 2-5 darbo dienos nuo išsiuntimo, kaina 0,00 € (įskaitant PVM). Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50 €
  • Pristatymas į pasirinktą paštomatą (nuo 1.99 € iki 3 €)
  • Pristatymas į Kuršių Neriją papildomas 10 € mokestis.
  • Atsiėmimas akademijoje: 2-5 darbo dienos nuo išsiuntimo, kaina 0,00 €.
  • Neatsiimta siunta grąžinama į „IKANDU“, VšĮ akademiją.
  • Atkreipkite dėmesį, kad turite nurodyti teisingą telefoną ir pristatymo adresą, kuriuo būsite, kai kurjeris pristatys Jums prekes.

Prekių pristatymo kaina:
Pristatymo paslaugos kaina yra 3 €. Kai užsakymo suma viršija 50 € – pristatymas nemokamas.

Jei jūsų užsakymas bus pristatomas į pasirinktą „IKANDU“, VšĮ akademiją per 2-5 darbo dienas apie tai, kad užsakymas paruoštas ir galite jį atsiimti, jums bus pranešta el. paštu. Užsakymą galima atsiimti per 14 dienų. Jei per tą laiką užsakymo neatsiimsite, mes susisieksime su jumis ir nustatysime, ar jūs planuojate atsiimti paketą. Jei negalėsime to patvirtinti, užsakymas bus grąžintas į neatsiimta siunta grąžinama į „IKANDU“, VšĮ akademiją. Pinigus į Jūsų sąskaitą pervesime ne vėliau kaip per 14 darbo dienų.

Atnaujinta: 2022-05-02