Nauji nariai: gaukite pirmąsias 7 IKANDU mokymo dienas nemokamai! Atraskite nuolaidą dabar!
Visos kategorijos
Reading Time: < 1 minute

Tarptautinis tradicijos

IKANDU - Šiuolaikinis ugdymas kitaip

Profesionalus požiūris

Viena registracija - pilnas aptarnavimas.

Profesionalus požiūris

Viena registracija - pilnas aptarnavimas.

Profesionalus požiūris

Viena registracija - pilnas aptarnavimas.

IKANDU BŪRELIAI UŽKLASINĖ VEIKLA

Kūrybiniai būreliai vaikams ir jaunimui sostinės vaikams ir ne tik. Dainavimas, muzikavimas, dailė, keramika, kulinarija, Minecraft, programavimas ir kt. Įdomūs būreliai vaikams ir paaugliams. Rinkis iš daugybės - nuo psichologijos, teisės, iki aviacijos, verslumo, stalo, vaidmenų, lauko žaidimų ir komunikacijos!

Ar ieškote patrauklios savaitgalio programos savo vaikui, kuri paskatintų jo kūrybinį susidomėjimą muzika?

Sveiki atvykę į IKANDU muzikos būrelį, kas savaitgalį vykstančią vėlyvos šeštadienio popietės programą, skirtą 10-18 metų vaikams kurti šiuolaikinę muziką, tyrinėti muzikos elementus ir smagiai praleisti laiką su menu!

Muzikos ir meno vasaros stovyklos diena. Vaikai daugiau laiko rašo žodžius muzikai, taip pat tyrinėja garsą su kitais instrumentais, įskaitant kelionės po parodas, muziejus. Improvizacija, istorijų pasakojimas, judesio veikla ir menas yra susiję su popiete.

Ar ieškote patrauklios savaitgalio programos savo vaikui, kuri paskatintų jo kūrybinį susidomėjimą?

Sveiki atvykę į IKANDU vaidmenų žaidimų būrelį, kas savaitgalį vykstančią vėlyvos šeštadienio, sekmadienio popietės programą, skirtą 12-18 metų vaikams žaisti šiuolaikinius vaidmenų ir stalo žaidimus, tyrinėti vaidybos, kalbos, skaičiavimo, logikos, strategfijos elementus ir smagiai praleisti laiką su žaidimais!

Vaidmenų ir stalo žaidimų vasaros stovyklos diena arba stovykloje. Vaikai daugiau laiko praleidžia žaidami ir bendraudami tarpusavyje, taip pat tyrinėja žmonių kitais elgsenos veiklas. Improvizacija, istorijų pasakojimas, judesio veikla ir menas yra susiję su popiete.

Ar ieškote patrauklios savaitgalio programos savo vaikui, kuri paskatintų jo kūrybinį susidomėjimą programavimu?

Sveiki atvykę į IKANDU programavimo būrelį, kas savaitgalį vykstančią vėlyvos šeštadienio ir sekmadienio popietės programą, skirtą 10-18 metų vaikams kurti šiuolaikinę aplikacijas, tyrinėti programavimo kodą ir smagiai praleisti laiką su programavimu!

Programavimo vasaros stovyklos diena. Vaikai daugiau laiko praleidžia mokydamiesi laukia, taip pat tyrinėdami fizikimius dėsnius ir juos bandydami pritaikyti programuojant robotus, įskaitant kelionės po parodas. Programavimo improvizacija, duomenų bazių valdymas, diegimas, prezentacijų pristatymas.

Ar ieškote patrauklios savaitgalio programos savo vaikui, kuri paskatintų jo kūrybinį susidomėjimą dailės?

Sveiki atvykę į IKANDU dailės būrelį, kas savaitgalį vykstančią vėlyvos šeštadienio, sekmadienio popietės programą, skirtą 5-18 metų vaikams kurti meną, tyrinėti menų elementus ir smagiai praleisti laiką su menu!

Meno vasaros stovyklos diena. Vaikai daugiau laiko rašo improvizuoja – lauke, taip pat tyrinėja garsą su kitais instrumentais, įskaitant kelionės po parodas, muziejus. Improvizacija, istorijų pasakojimas, judesio veikla ir menas yra susiję su popiete.

IKANDU debatai

Ar ieškote patrauklios savaitgalio programos savo vaikui, kuri paskatintų jo kūrybinį susidomėjimą debatais?

Sveiki atvykę į IKANDU debatų būrelį, kas savaitgalį vykstančią vėlyvos šeštadienio ir sekmadienio popietės programą, skirtą 17-18 metų vaikams tapti debatų dalyviais, tyrinėti savo oponentų kalbą, ją analizuoti ir argumentuotai atsakyti į pateiktus klausimus, bei smagiai praleisti laiką su kolegomis!

Debatų vasaros stovyklos. Vaikai daugiau laiko praleidžia skaidydami, analizuodami tekstą, taip pat tyrinėdami oponentų kalbą su kitais elementais, įskaitant kelionės po parodas. Debatų improvizacija, kalbos leksika, rašymo stylius, prezentacijų pristatymas.

Kodėl rinktis mus

Esame paruošia geriausius mokymus pagal jūsų veiklą

Mūsų remėjai:

IKANDU Startup verslo paslaugos

Mūsų pasiekimai

Besimokančių
0 +
Viso kursų
0 +
Kalbomis
0 +
Sėkmingų studijų ir kursų
0 %
lt_LT
×