Reading Time: 2 minutes

KIRA

Klausimai ir atsakymai

Taip ir ne! IKANDU yra bendrai sujungta institucija kurioje yra akademija ir mokykla. Mokykla pradės veikti nuo 2024/2025 metų.

IKANDU siūlo aukštą studentų, moksleivių ir mokytojų, lektorių ir dėstytojų santykį visame kontinuume. Visose klasėse dirba keli mokytojai, kad būtų užtikrintas pritaikytas, individualus dėmesys.
Visi mokiniai nuo 1 iki 12 klasės privalo dėvėti IKANDU ugdymosi uniformą. Akademijoje uniforma nėra privaloma.
Yra tiek daug priežasčių rinktis IKANDU! Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite mūsų IKANDU pirminį puslapį.
IKANDU turi puikų bendruomenės jausmą ir daugybę būdų, kaip tėvai gali įsitraukti.
Išsami IKANDU akademijos ir mokyklos bendruomenės tarnybos programa siekiama išplėsti mokinių požiūrį į save ir pasaulį, ugdyti empatiją, nuolankumą ir vadovavimo įgūdžius bei suprasti, kad savo individualiais veiksmais jie gali teigiamai paveikti kitų gyvenimus.
Išsami IKANDU akademijos ir vidurinės mokyklos konsultavimo programa kiekvienam mokiniui suteikia individualizuotą akademijos ir mokyklos atrankos procesą, užtikrinantį, kad jie ras "geriausiai tinkantį" savo akademiniams ir asmeniniams tikslams. Programoje pabrėžiami interviu įgūdžiai, pasirengimas testams ir priėmimo seminarai, todėl IKANDU absolventai lanko įvairias labai selektyvias ugdymosi programas ir pamokas.
IKANDU mokiniai ir studentai dalyvauja įvairiose veiklose, kurios skatina jų fizinį, socialinį ir emocinį vystymąsi.
Šiuo metu autobusu negalima važiuoti. Tačiau yra renkamas sąrašas šeimų kurios šį paslauga yra aktuali ir sudaromas maršrutas.
IKANDU turi įvairią studentų ir moksleivių grupes, kuriose yra 17 atstovaujamų šalių, kalbančių daugiau nei 23 kalbomis.
IKANDU programa yra įsipareigojusi teikti vystomąjį kalbos išsilavinimą, kuris paruoš moksleivius ir studentus sėkmingai veikti savo pagrindinėje grupėje ar klasėje, turėdamas prieigą prie grupės ar klasės mokymo programos. IKANDU mokytojai, dėstytojai, lektoriai teikia tiesioginį mokymą, susijusį su kalbos mokėjimu, padeda mokytojams, dėstytojams, lektoriams diferencijuoti turinio mokymą su pagalba grupėje ar klasėje ir teikia nuolatinį profesinį tobulėjimą visiems darbuotojams, atsižvelgiant į geriausią kalbos mokinių ar studentų praktiką.
Pasaulio kalbos yra neatsiejamaIKANDU mokymo programos dalis, o Lietuvių ir Anglų kalbos mokomos nuo 18 mėnesių. Kinų kalbos mokymas siūlomas pradedant pradine mokykla, su galimybe tęsti mokykloje. Gimtosios kalbos pamokos gimtakalbiams yra prieinamos daugeliu kalbų, įskaitant ispanų, prancūzų, švėdų, norvėgų, italų, portugalų, japonų, korėjiečių, vokiečių ir rusų kalbas.
Privalomas testavimas priklauso nuo vaiko, kuris kreipiasi dėl IKANDU lankymo, amžiaus. Pateikę užklausos formą, galėsite prisijungti prie Priėmimo portalo, kuriame yra išsamus visų būtinų testų ir reikalingų formų sąrašas.