Nauji nariai: gaukite pirmąsias 7 IKANDU mokymo dienas nemokamai! Atraskite nuolaidą dabar!
Visos kategorijos
Reading Time: 3 minutes

STALO IR VAIDMENŲ ŽAIDIMAI AKADEMIJOJE IR MOKYKLOJE

Ar kada nors svajojote eiti į stebuklingą mokyklą – jodinėti ant šluotos su draugais, lankyti eleksirinių gėrimų pamokas ir mokytis magiškus burtus? Na, jums pasisekė, nes yra daugybė nuostabių stalo vaidmenų žaidimų, kuriuose galite pasiimti kuprinę ir lazdelę, prieš eidami į kai kurias burtininkų akademijas. Nuo stebuklingo sporto su draugais iki potionų užsiėmimų lankymo su savo miela nauja kate: tikrai bus, tokia, mokykla, kurią norėsite lankyti kitą semestrą.

Tačiau prieš pereidami prie mūsų pasiūlymo, jei norite lankyti magijos mokyklą, nutolusią nuo realaus pasaulio, kur galėsite pasiimti lazdelę, žaisti kvailai sugalvotą stebuklingą pabaisų pasaulį su draugais ir pasiklysti draudžiamuose bibliotekos koridoriuose mūsų akadėmijos ir mokyklos stalo žaidimų užklasinė veikla yra kaip tik jums.

Žaidėjai gali laisvai sudaryti burtus, kai eina kartu žaidime.
Žmonės nėra vienintelė žaidžiama rūšis šiame RPG.

Tai magiškas XVII-XVIII a. muškietininkų pasaulys, įkvėpta mokslinės fantastikos RPG “Warhammer” – siūlanti tą pačią žaidimo mechaniką ir nostalgišką patrauklumą kaip ir originalas, tuo pačiu nukeldama jus į nuostabų muškietininkų, burtininkų pasaulį.

 Žaidime lavinsite galias ir kartu kaip grupė lankysite magijos ar muškietininkų mokyklą, užmegsite įdomių santykių – kai kurie dar prieš žaisdami – ir leisitės į magiškus nuotykius. Jūs netgi galite susikurti savo pamokų tvarkaraštį, kuriame būsite įvertinti ir išlyginti savo magiškus įgūdžius: nuo alchemijos klasės iki gynybos nuo kenkėjiškos magijos.

Tačiau, užuot rinkęsi konkrečius burtus, kad išmoktumėte savo magijos, yra lankstus, leidžiantis naudoti tai, kas šiuo metu atrodo teisinga. Kiekvieną kartą, kai išbandysite burtą ar išvirsite gėrimą, pasinaudosite savo charakterio įgūdžiais. Pavyzdžiui, jūs naudotumėte kovos įgūdį mesti burtus, kad užpultumėte kitus, o žavesys būtų magija, kurią naudotumėte norėdami paveikti kažkieno mąstymą ar sukurti iliuziją.

Žaidėjams nereikės laikyti ilgo burtų sąrašo, nes jie sugeba prisitaikyti prie bet kokios situacijos, ištraukdami nuostabius teminius burtus, tokius kaip žaibas vedlio kovos metu, arba kvailio hinkus, pavyzdžiui, užpildydami kažkieno kojines šliužais. “EnGARDE” yra taisyklėmis pagrįstas, pasakojimu pagrįstas RPG, kuris puikiai tinka bet kokiems magiškiems nuotykiams akademijoje ar mokykloje, kurių galite norėti  lankyti su draugais.

Be mokymo, žaidėjai galės atlikti ir rašyti tyrimus.
Galimos "EnGARDE" rūšys yra vampyrai ir faerijos.

Jei mažiau domitės burtų liejimu savo magijos mokykloje ir daugiau investuojate į savo pyktį, kodėl gi nepasižiūrėjus “EnGARDE” kaip siaubo RPG, kuriame kalbama apie netvarkingą paauglių, kurie yra slapti monstrai, gyvenimą. Nuo apsipirkimo parduotuvėje iki pirmojo bučinio vakarėlyje: žaidimas tyrinėja sunkią, bet jaudinančią amžiaus atėjimo patirtį.

“EnGARDE” – tai ne ieškojimai, o emocijų ir santykių tyrinėjimas. Tai iš prigimties žaidimas, ginantis įvairovę visais lygmenimis ir leidžiantis jūsų grupei įsigilinti į tarpasmenines problemas. Nors “EnGARDE” nebūtinai vyksta stebuklingoje akademijos ar mokyklos aplinkoje, nesvarbu, ar vaikai turi lazdeles rankose, ar nagus, jie susiduria su ta pačia drama. Jei jums patinka mintis būti kerštingu fejerverku ar vienišu vaiduokliu vaiku, kurio galva palaidota knygoje: tai gali būti ta akademija ar mokykla, į kurią įstojote ir pasirinkote savo grupė.

Stalo žaidimai ugdyme

Šis RPG vyksta įvairiais sezonais, kiekvienas iš jų atsineša savo unikalius aspektus.
Šis RPG vyksta įvairiais sezonais, kiekvienas iš jų atsineša savo unikalius aspektus.

Stalo žaidimai, kauliukų žaidimai ir kortų žaidimai puikiai tinka klasėje. Nesvarbu, ar tai bendradarbiavimas, strategija, matematika, raštingumas, turinio žinios ar tiesiog linksmybės – tam yra žaidimas! Nuo klasikinių iki visiškai naujų – IKANDU, VšĮ turi 28 geriausius stalo žaidimus, skirtus pradinėms klasėms ir ne tik. Jie taip pat yra puikios dovanos šeimos vakarams ir būdai, kaip užimti vaikus lietingomis dienomis namuose.

Stalo žaidimai sukelia prisiminimus apie keliones stovyklavietėse, elektros energijos tiekimo nutraukimą, praleistą žvakių šviesoje prie virtuvės stalo ir savaitgalius su seneliais. Trumpai tariant, jie yra gero laiko su šeima ir draugais sinonimas. Tačiau, nepaisant visų laimingų prisiminimų, kuriuos jie sukelia, dauguma iš mūsų pamiršta žaisti stalo žaidimus kasdieniame gyvenime, jau nekalbant apie pamokas. Pakeiskime tai! Šie maži vaikinai yra labai vertingas įrankis jūsų mokytojo įrankių rinkinyje. Stalo žaidimai yra ne tik įdomūs, bet ir linksmi:

  • Sutrumpinkite mokytojo pokalbio laiką, sutelkdami dėmesį į mokinių bendravimą
  • Skatinkite sveiką klasiokų konkurenciją, kuri padeda kurti tvirtus santykius
  • Tobulinkite žodyną ir rašybos įgūdžius per struktūrizuotą veiklą
  • Sustiprinkite medžiagą per struktūrizuotą praktiką
  • Skatinkite mokinius įveikti iššūkius
  • Suteikite daug kalbėjimo galimybių, kai mokiniai kartu spręs žaidimą
  • Suteikite pertrauką nuo tradicinės pamokos struktūros
  • Skatinkite mokinius linksmintis – tai savo ruožtu mažina stresą
  • Skatinkite kūrybišką ir strateginį mąstymą
lt_LT
×